Liczy się to co ważne w życiu. Komfort i bezpieczeństwo bliskich!

Pan Marek Drozdowski, emerytowany budowlaniec z Wrocławia, mieszkaniec jednej z XIX wiecznych kamienic, opowiada swoją historię o tym jak zmienił system ogrzewania w swoim domu z piecowego na ekologiczne i energooszczędne grzejniki NOGEN.

W pilnej dzisiaj walce ze smogiem, chodziło mi o to, by przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza, mając choćby na uwadze zdrowie własnych wnuków. Jednocześnie ważne było, by zmieniając sposób ogrzewania, móc zachować odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniach, piece to spełniały.

Uniknąć przekuwania ścian i dalszych prac remontowych (grzejniki NOGEN są podłączane bezpośrednio do gniazdek elektrycznych) oraz pozbyć się uciążliwego wnoszenia węgla na piętra.

Zacząłem szukać, trafiłem na stronę producenta polskich energooszczędnych grzejników elektrycznych NOGEN. Okazało się, że ich produkt spełnia wymogi miejskich programów walki ze smogiem, i co interesujące, przewidują refundację dla lokatorów nawet do 70% kosztów inwestycji.

Przemyślany oraz dobrze zaprojektowany system ogrzewania NOGEN został zainstalowany zgodnie z moimi oczekiwaniami oraz zaleceniami programu KAWKA. Przelew dofinansowania w wysokości 70%  zrealizowano miesiąc po dopełnieniu formalności w urzędzie.Obawy przed przeprawą z biurokracją w ramach np. programu KAWKA okazały się płonne. Dokumentacja techniczna, certyfikaty i projekt systemu ogrzewania dla całego mieszkania dostarczone przez Krzysztofa i Rafała z NOGEN wyczerpały aż nadto biurokratyczne potrzeby urzędu.

Koszty eksploatacji systemu NOGEN są porównywalne z ogrzewaniem węglem, a dodatkowo okna nowej generacji jeszcze bardziej obniżą koszty ogrzewania.Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz fachowemu doradztwu przy doborze systemu ogrzewania NOGEN, komfort życia oraz bezpieczeństwo użytkowania znacząco poprawiły się.

NOGEN. Polecam wszystkim!
Marek Drozdowski