Współpraca

HURTOWNIE

Grzejniki NOGEN jako urządzenia pro-ekologiczne często są brane pod uwagę przy wymianie starych typów ogrzewania – głównie węglowego. Koszt eksploatacji grzejników NOGEN jest na poziomie kosztów opalania węglem. WAŻNE: Wymianom ogrzewania często towarzyszą dofinansowania czy zwroty poniesionych kosztów dotowanych z programów Unijnych. Ostateczny klient może zapłacić nawet do 80% mniej za urządzenie. Współpracujemy z hurtowniami technik grzewczych, hurtowniami elektroinstalacyjnymi, ale także z firmami z obszaru OZE i nowych technologii. Oferujemy dobre warunki współpracy, fachową obsługę i unikatowy produkt.

Domki Letniskowe

Grzejniki NOGEN doskonale sprawdzają się jako system grzewczy do mieszkań, domów, biur, lokali handlowych i usługowych. Idealnie spełniają funkcję centralnego ogrzewania, a jednocześnie, każdy grzejnik może pracować indywidualnie. Zastosowanie systemu grzewczego NOGEN nie generuje praktycznie żadnych dodatkowych kosztów przygotowawczych takich jak kotłownie, przyłącza gazowe, instalacje wodne do grzejników czy dodatkowe kominy. Współpracujemy z deweloperami, producentami budownictwa pasywnego i energooszczędnego, producentami domów drewnianych. 

WITAMY PROFESJONALISTÓW

Nasza firma proponuje współpracę dla instalatorów. Mamy przygotowaną dla Państwa specjalną ofertę. Jeśli posiadasz firmę skontaktuj się z nami, a nie będziesz żałował decyzji. Każdego traktujemy z indywidualnym podejściem i profesjonalnie omawiamy zakres i ramy współpracy. Z naszej strony zapewniamy rzetelną obsługę, terminowość oraz pomoc na każdym polu naszej współpracy. Zostań naszym partnerem biznesowym i skontaktuj się z naszą firmą.

PROJEKTANCI

Współpracujemy z firmami i osobami, które zajmują się projektowaniem budynków, ogrzewania oraz wyposażenia wnętrz. Udostępniamy wszelkie posiadane dane techniczne. Przeprowadzamy szkolenia produktowe związane z naszą ofertą. Gwarantujemy szybkie i rzetelnie wykonane wyceny. Dla dekoratorów i projektantów wyposażenia wnętrz posiadamy świetne narzędzie w postaci możliwości personalizacji grzejnika – a w zasadzie panelu szklanego, który grzejnik zasłania. To sprawia, iż każdy grzejnik może być wyposażony w dowolną grafikę. Nasz dział graficzny dopasuje materiał klienta do wielkości panelu. Posiadamy również swoją bazę grafiki. 

+48 512 333 633