Dostawa 0 zł w całej Polsce!

Od lat dostarczamy pod wskazany adres za darmo na terenie całego kraju. Nie zmieniamy tej zasady od początku i nie mamy zamiarów jej zmieniać.

Wysyłka i czas realizacji

Czas realizacji zamówienia to 2-5 dni roboczych.
Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku do godziny 10, wysyłamy tego samego dnia.
Zamówienia złożone od czwartku godziny 10 do niedzieli do północy wysyłamy w poniedziałek rano.

Dlaczego?
Nie chcemy narażać przesyłki na uszkodzenie podczas jej magazynowania w weekend. Naszym kurierem jest InPost, większość przesyłek dostarcza dnia następnego po odebraniu ich z naszego magazynu.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej – o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dlaczego nadajemy paczki tylko do czwartku do godziny 12.00?
Nie chcemy narażać Państwa na otrzymanie uszkodzonej paczki. Pomimo tego, że korzystamy ze sprawdzonego partnera InPost, to nie chcemy wydłużać czasu, kiedy Państwa przesyłka leży na magazynie u kuriera.

Jeżeli Twój przelew dotrze do nas: w czwartek po godzinie 12.00 lub w piątek, to wysyłka będzie zrealizowana po weekendzie w najbliższy dzień roboczy.


Jeżeli Twój przelew dotrze do nas w: sobotę, niedziele lub dni świąteczne, wysyłka nastąpi w pierwszym dniu roboczym następującym po okresie wolnym/świątecznym.