Energooszczędny grzejnik elektryczny NOGEN.

Grzejnik elektryczny energooszczędny NOGEN to polski produkt, który zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej i jest nawet trzykrotnie bardziej oszczędny od dostępnych na rynku grzejników konwekcyjnych. Energooszczędny grzejnik elektryczny NOGEN to urządzenie przyjazne dla środowiska. Podczas pracy nie wytwarza spalin, szkodliwych gazów czy odpadów stałych. Skutecznie przyczynia się do walki ze smogiem, obniżając emisję szkodliwych substancji.

Dlaczego energooszczędny grzejnik elektryczny NOGEN?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem grzejnika, postaw na energooszczędny grzejnik elektryczny NOGEN. Urządzenie posiada dotykowy ekran, który umożliwia ustawienie wybranego poziomu ciepła. Dodatkowo nasze energooszczędne grzejniki elektryczne są wyposażone w funkcję automatycznej regulacji temperatury w pomieszczeniu. Na tym nie kończą się jednak ich korzyści. Energooszczędny grzejnik elektryczny firmy NOGEN ma wbudowany licznik zużycia energii elektrycznej oraz kalkulator kosztów, dzięki którym znaczne obniżysz rachunki za ogrzewanie. Zabezpieczyliśmy dostęp do urządzenia kodem PIN, co stanowi świetne rozwiązanie dla właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem, a także rodziców małych dzieci. Grzejniki NOGEN wyróżnia również niebanalny design, który doda charakteru każdemu wnętrzu. W standardowej ofercie posiadamy produkty w kolorze grafitowym oraz białym. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy dodatkowo usługę nadruku grafiki na obudowę urządzenia.

Co wyróżnia nasze produkty – energooszczędne grzejniki elektryczne

Nasz energooszczędny grzejnik elektryczny to słuszny wybór spośród szerokiego asortymentu produktów dostępnych na rynku. Grzejniki NOGEN nie wymagają ingerencji w sieć elektryczną lub strukturę budynku, dlatego ich instalacja jest niezwykle prosta. Są dostępne w dwóch wersjach: do powieszenia oraz ze stopkami. Mobilna wersja urządzenia, którą wystarczy podłączyć do kontaktu, świetnie sprawdzi się w pomieszczeniu takim jak salon, gdzie spędzamy tylko część dnia. Odpowiedni rodzaj produktu możesz wybrać w pasku „wersja montażowa” w sklepie internetowym.

Grzejniki NOGEN to gwarancja bezpieczeństwa

Energooszczędne grzejniki elektryczne NOGEN są wyposażone w system zabezpieczeń oparty na nowoczesnej technologii i mogą pozostać włączone na czas długich wyjazdów bez ryzyka wybuchu pożaru czy zaczadzenia. Urządzenie nie uruchamia się od razu na pełnej mocy, co pozwala uniknąć przeciążeń sieci elektrycznej. Grzejniki elektryczne energooszczędne gwarantują bezpieczeństwo w każdym domu, biurze czy lokalu.

Grzejniki elektryczne energooszczędne – dodatkowe korzyści

Zakup urządzenia NOGEN wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści dla Twojej rodziny. Jak wspomnieliśmy, dzięki ograniczeniu dostępu do urządzenia kodem PIN zapewnisz bezpieczeństwo domownikom. Energooszczędny grzejnik elektryczny posiada obudowę, która nie nagrzewa się pomimo wysokiej temperatury w środku. Ma to duże znaczenie, gdy w domu znajdują się dzieci lub osoby starsze, mogące nieświadomie zrobić sobie krzywdę. Możliwość elastycznego dostosowania temperatury świetnie sprawdzi się np. w pokoju niemowlęcia, wymagającego wyższej temperatury podczas kąpieli. Nasze grzejniki elektryczne energooszczędne są bezwonne i ciche, co jest szczególnie istotne z punktu widzenia alergików, a także właścicieli zwierząt oraz osób mających problemy ze snem.

Ekologiczne i oszczędne grzejniki NOGEN

Naszą misją jest dbanie o środowisko, dlatego grzejniki NOGEN są doskonałym przykładem na to, że energia może być ekologiczna. Pośrednio przyczynia się do walki ze smogiem, redukując emisję szkodliwych substancji. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. Energooszczędne grzejniki elektryczne to również idealne rozwiązanie dla Twojego portfela. Dzięki możliwości monitorowania danych dotyczących zużycia energii na ekranie urządzenia znacznie obniżysz swoje rachunki. Grzejnik elektryczny energooszczędny pozwoli Ci zrozumieć, że ekologiczny styl życia na dłuższą metę nie wiąże się z dużymi wydatkami, a wręcz przeciwnie – pozwala rozsądnie zaplanować budżet. Nie wierzysz? Sprawdź kalkulację, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Grzejnik elektryczny energooszczędny zalety produktu:

 • opatentowane rozwiązanie obniżonego zużycia energii elektrycznej oraz większej wydajności cieplnej,
 • spełniają kryteria programów walki ze smogiem,
 • są kompatybilne z instalacjami fotowoltaicznymi,
 • programator – precyzyjne sterowanie pracą grzejnika,
 • możliwość pełnej personalizacji ustawień temperatury,
 • wbudowany licznik zużycia prądu,
 • nie zachodzi zjawisko palenia kurzu,
 • wbudowany kalkulator zużycia energii,
 • ustawienia zabezpieczone kodem PIN.

Energooszczędny grzejnik elektryczny – dane techniczne:

 • wysokiej jakości blacha aluminiowa,
 • grzałka – konstrukcja oparta na własnym patencie – podstawą jest drut oporowy,
 • bezpiecznik termiczny – termostat bimetalowy, zabezpieczający przed przegrzaniem,
 • zabezpieczenie nadprądowe,
 • podłączenie do sieci 230V, 50HZ – przewód zasilający zakończony wtyczką z uziemieniem,
 • radiator wykonany z wysokiej jakości blachy aluminiowej,
 • opatentowana konstrukcja zapewniająca bardzo wysoką wydajność,
 • temperatura radiatora 150 – 165°C,
 • temperatura powietrza przekazywanego do otoczenia 95 – 100°C,
 • prędkość powietrza na wylocie z radiatora 0,8 – 1,2 m/s,
 • programator procesorowy oparty na autorskim pomyśle, zawierający szereg udogodnień i kontrolujący całą pracę grzejnika,
 • kolory grzejników: biały RAL 9010, grafit RAL 7021,
 • klasa szczelności IP 20.