Grzejniki elektryczne konwektorowe

Firma Nogen jest znana w całej Polsce z produkcji przyjaznych dla środowiska grzejników eklektycznych. Nasze grzejniki elektryczne z niskim poborem energii skierowane są do wymagających klientów ceniących sobie komfort użytkowania przy niewielkich kosztach eksploatacji. Kupując grzejnik elektryczny konwektorowy, klient może wybierać spośród wielu dostępnych modeli wyposażonych w funkcje znacznie podnoszące komfort użytkowania, co jest niezwykle ważne zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych oraz lokalach. Dodatkowo grzejnik elektryczny konwektorowy energooszczędny wyróżnia atrakcyjna cena w stosunku do innych form ogrzewania, takich jak kotły węglowe czy instalacje gazowe.

Elektryczne grzejniki konwektorowe z programatorem i termostatem

Dzięki radiatorowi oraz termostatowi każdy grzejnik konwektorowy elektryczny NOGEN cechuje się bardzo dużą wydajnością. Nasze grzejniki konwektorowe elektryczne z termostatem dają możliwość wyboru trybu manualnego oraz auto, co pozwala na indywidualne dostosowanie temperatury do każdego dnia tygodnia. Ponadto dzięki zastosowaniu licznika zużycia prądu eklektycznego użytkownik ma kontrolę nad swoimi rachunkami. Kupując elektryczny grzejnik konwektorowy NOGEN można być także spokojnym o zabezpieczenie przed  dziećmi  – dostęp do urządzania jest ograniczony kodem PIN, który można samodzielnie ustawiać i zmieniać. To świetne zabezpieczenie, które chroni przed przypadkową zmianą ustawień. Aby użyteczność produktu była jeszcze wyższa, każdy konwektorowy grzejnik elektryczny posiada kabel o długości siedmiu metrów, co pozwala na bardzo elastyczne ustawienie go w dowolnym pomieszczeniu.

Konwektory elektryczne NOGEN cechuje jakość wykonania, wydajność oraz niska masa, która nie przekracza czterech kilogramów. Grzejnik elektryczny konwektorowy z termostatem posiada również dodatkową zaletę, a jest nią atrakcyjna cena produktu.

Sprawdź nasze elektryczne grzejniki konwektorowe z programatorem i wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb.

Konwektory elektryczne – zalety i cechy

Elektryczne grzejniki konwektorowe nie tylko dobrze grzeją…

…Bo gdyby tylko o to chodziło, to właściwie w tych słowach można byłoby zamknąć temat produktów. Jednak to cecha każdego systemu ogrzewania. Natomiast zaletami wyróżniającymi konwektory elektryczne energooszczędne spośród innych rozwiązań grzewczych, są ich wydajność oraz opłacalność.

Grzejnik elektryczny z niskim poborem energii to sposób, by ZNACZĄCO obniżyć rachunki za ogrzewanie. Konwektorowe grzejniki elektryczne wykorzystują nowoczesną technologię, zapewniającą maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach. Grzejnik elektryczny konwektorowy składa się z elementu grzewczego – czyli radiatora, osłon bocznych, dolnych i górnych oraz programatora sterującego pracą urządzenia. Metoda wewnętrznego rozgrzewania przez zespół grzałek umieszczonych w radiatorze sprawia, że grzejnik konwektorowy elektryczny jest ogrzewany od środka, a energia cieplna przekazywana jest na zewnątrz elementu grzejnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu grzejnik elektryczny konwektorowy osiąga wysoką wydajność przy niskim zużyciu prądu. Na szczególną uwagę zasługuje również atrakcyjna cena produktu w porównaniu do innych form ogrzewania, np. kotłów węglowych.

Grzejnik elektryczny konwektorowy ścienny, czy mobilny?

Grzejniki konwektorowe elektryczne są urządzeniami bardzo wydajnymi, sprawdzającymi się w każdych warunkach. W ofercie producenta NOGEN znajdują się grzejniki elektryczne konwektorowe ścienne oraz mobilne. Grzejniki elektryczne z niskim poborem energii przeznaczone są do mieszkań, domów, lokali, hoteli i innych pomieszczeń. Mogą być stosowane jako jedyne lub dodatkowe źródło ciepła, a przenośne grzejniki elektryczne konwektorowe będą skuteczne jako rezerwowy sposób na dogrzanie pomieszczeń w chłodniejsze dni, gdy centralne ogrzewanie przestaje być wydajne. Nie można także zapomnieć o fakcie, że zarówno grzejnik elektryczny konwektorowy ścienny, jak i mobilny wspiera ekologię, przyczyniając się do znacznego zaoszczędzenia kosztów ogrzewania.  Tym samym odznacza się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Grzejniki elektryczne z niskim poborem energii – zalety i cechy:

  • energooszczędność,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • możliwość dopasowania mocy grzejnika do powierzchni,
  • łatwa instalacja i obsługa,
  • możliwość sterowania programatorem,
  • wysoka odporność,
  • minimalistyczny i elegancki design.

Grzejnik elektryczny konwektorowy – funkcjonalny i dekoracyjny

Cechą zasługującą na szczególne podkreślenie w naszych produktach jest niebagatelny design. Grzejniki konwektorowe elektryczne mogą być w klasycznej, prostej wersji białej lub grafitowej. Dla bardziej wymagających osób, ceniących sobie elegancję elementów wyposażenia wnętrz proponujemy panele dekoracyjne nakładane na ścianki konwektora. Panele z hartowanego szkła mogą być gładkie lub ozdobione grafiką nakładaną metodą nadruku UV, dzięki czemu grzejniki elektryczne konwektorowe nabiorą wartości dekortykacyjnej i będą mogły zostać wykorzystywane jako akcesoria ozdobne.

Jeżeli jeszcze dodamy do tego fakt, że grzejnik elektryczny z niskim poborem energii wspiera ekologię i przyczynia się do znacznego zaoszczędzenia kosztów ogrzewania, okazuje się, że NOGEN to bardzo dobry wybór do każdego mieszkania, domu bądź lokalu i dla osób ceniących sobie korzystny stosunek jakości do ceny.

Grzejnik elektryczny konwektorowy wykorzystuje zasadę konwekcji, czyli proces przekazywania ciepła związany z różnicami temperatur. To prosty, a jednocześnie niezwykle skuteczny mechanizm pozwalający na szybkie ogrzanie dowolnego lokalu. Grzejniki konwektorowe elektryczne charakteryzują się wysoką wydajnością i niskim poborem prądu. Są wygodne, oszczędne i zapewniają efektywne grzanie pomieszczeń o różnym metrażu.

+48 512 333 633