Grzejniki elektryczne konwektorowe

Firma NOGEN jest znana w całej Polsce z produkcji przyjaznych dla środowiska grzejników eklektycznych. Nasze grzejniki elektryczne z niskim poborem energii skierowane są do wymagających klientów ceniących sobie komfort użytkowania przy niewielkich kosztach eksploatacji. Kupując grzejnik elektryczny konwektorowy, klient może wybierać spośród wielu dostępnych modeli wyposażonych w funkcje znacznie podnoszące komfort użytkowania, co jest niezwykle ważne zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych oraz lokalach. Dodatkowo grzejnik elektryczny konwektorowy energooszczędny wyróżnia atrakcyjna cena w stosunku do innych form ogrzewania, takich jak kotły węglowe czy instalacje gazowe.

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY NOGEN – BEZPIECZEŃSTWO TO PRIORYTET

Zastosowany w grzejnikach elektrycznych NOGEN system zabezpieczeń gwarantuje bezpieczne użytkowanie.
Można pozostawić system włączony nawet na czas długich wyjazdów, ponieważ nie stwarza on zagrożenia wybuchem, pożarem, zaczadzeniem itp. Nie musimy się obawiać, że powstanie ryzyko zalania mieszkania na skutek nieszczelności instalacji c.o.

Bezpieczne elektryczne grzejniki konwektorowe

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE Z NISKIM POBOREM ENERGII

Zalety i cechy:

  • grzejnik konwektorowy to energooszczędność,
  • grzejnik elektryczny konwektorowy to niskie koszty eksploatacji,
  • możliwość dopasowania mocy grzejnika do powierzchni,
  • grzejnik konwektorowy to łatwa instalacja i obsługa,
  • możliwość sterowania programatorem,
  • wysoka odporność,
  • minimalistyczny i elegancki design.
grzejnik elektryczny NOGEN

GRZEJNIK KONWEKTOROWY – TAŃSZE OGRZEWANIE

Zastosowanie grzejników elektrycznych NOGEN w roli systemu centralnego ogrzewania jest niezwykle efektywną formą oszczędzania pieniędzy. Elektryczny system ogrzewania NOGEN jest jednym z najtańszych w zakupie.

Instalacja grzejników elektrycznych nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. Nie ma potrzeby budowania dodatkowych elementów budynku, np. kotłowni czy też instalacji kominowo – nawiewowej.

Zaawansowana automatyka sterowania pracą systemu grzewczego NOGEN generuje znaczne korzyści.

Grzejniki elektryczne w domu

System NOGEN daje możliwość łatwej rozbudowy i dostosowywania systemu ogrzewania w przypadku jakichkolwiek zmian (np. rozbudowa domu zwiększająca znacząco zapotrzebowanie na ciepło).

NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA

Elektryczne grzejniki konwektorowe z programatorem i termostatem

Dzięki radiatorowi oraz termostatowi każdy grzejnik konwektorowy elektryczny NOGEN cechuje się bardzo dużą wydajnością. Nasze grzejniki konwektorowe elektryczne z termostatem dają możliwość wyboru trybu manualnego oraz auto, co pozwala na indywidualne dostosowanie temperatury do każdego dnia tygodnia. Ponadto dzięki zastosowaniu licznika zużycia prądu eklektycznego użytkownik ma kontrolę nad swoimi rachunkami. Kupując elektryczny grzejnik konwektorowy NOGEN można być także spokojnym o zabezpieczenie przed  dziećmi  – dostęp do urządzania jest ograniczony kodem PIN, który można samodzielnie ustawiać i zmieniać. To świetne zabezpieczenie, które chroni przed przypadkową zmianą ustawień. Aby użyteczność produktu była jeszcze wyższa, każdy konwektorowy grzejnik elektryczny posiada kabel o długości siedmiu metrów, co pozwala na bardzo elastyczne ustawienie go w dowolnym pomieszczeniu.

Konwektory elektryczne NOGEN cechuje jakość wykonania, wydajność oraz niska masa, która nie przekracza ośmiu kilogramów. Grzejnik elektryczny konwektorowy z termostatem posiada również dodatkową zaletę, a jest nią atrakcyjna cena produktu.

Sprawdź nasze elektryczne grzejniki konwektorowe z programatorem i wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb.

OPATENTOWANE ROZWIĄZANIE – MINIMALIZACJA STRAT ENERGII

System NOGEN funkcjonuje na zasadzie maksymalnego wykorzystywania pobieranej energii elektrycznej i przetwarzania jej na energię cieplną. Jest dużo bardziej wydajny, niż tradycyjne grzejniki elektryczne.

Elektryczny system grzewczy NOGEN to nowa generacja grzejników elektrycznych konwektorowych o obniżonym zużyciu energii elektrycznej i większej wydajności cieplnej niż grzejniki wodne, olejowe konwektorowe czy kumulacyjne. Grzejniki elektryczne NOGEN posiadają nowatorskie rozwiązania technologiczne – chodzi o wewnętrzną metodę rozgrzewania i przekazywania energii cieplnej na zewnątrz elementu grzejnego radiatora, która pozwala na osiągnięcie wysokiej sprawności grzejnika. Grzejniki elektryczne NOGEN należą do grupy konwektorów elektrycznych, jednakże elementem grzejnym w grzejnikach nie jest sama grzałka wykonana z drutu oporowego, ale cały zespół takich grzałek umieszczonych w odpowiedni sposób w radiatorze grzejnika. Wykorzystując maksymalnie pobraną energię elektryczną bez strat, grzałki pracują w konstrukcji zamkniętej i w ten sposób są odizolowane od przepływającego powietrza (pracują w środowisku zamkniętym).

Grzałki oddają swoją całą energię od wewnątrz do radiatora zbudowanego ze stu trzydziestu ośmiu kształtowników (kominów) i dzięki temu w znaczny sposób zwiększają konwekcję. Masa i powierzchnia radiatora jest kilka tysięcy razy większa od masy samej grzałki z drutu oporowego. Temperatura radiatora osiąga 165°C przy pełnym przepływie powietrza przez radiator. Kształt radiatora jest tak dobrany, aby ciepło w możliwie najbardziej efektywny sposób zostało przekazane do otoczenia.

Kolejna korzyść to brak dodatkowych kosztów eksploatacyjnych np. koszt przeglądów instalacji (przegląd instalacji gazowej musi odbywać się, co roku, zaś elektrycznej, co 5 lat), wywóz pozostałości po spalaniu paliw stałych, a także brak wkładu własnej pracy (często nieuwzględnianej w kalkulacjach). Montaż sytemu NOGEN jest również bez kosztowy – grzejniki montowane są bezpośrednio do ściany za pomocą uchwytów i kołków rozporowych, które są dostarczane wraz z grzejnikiem. Udzielamy trzy lata gwarancji na konstrukcję oraz elektronikę znajdującą się wewnątrz grzejnika.

Jeżeli jeszcze dodamy do tego fakt, że grzejnik elektryczny z niskim poborem energii wspiera ekologię i przyczynia się do znacznego zaoszczędzenia kosztów ogrzewania, okazuje się, że NOGEN to bardzo dobry wybór do każdego mieszkania, domu bądź lokalu i dla osób ceniących sobie korzystny stosunek jakości do ceny.

Grzejnik elektryczny konwektorowy wykorzystuje zasadę konwekcji, czyli proces przekazywania ciepła związany z różnicami temperatur. To prosty, a jednocześnie niezwykle skuteczny mechanizm pozwalający na szybkie ogrzanie dowolnego lokalu. Grzejniki konwektorowe elektryczne charakteryzują się wysoką wydajnością i niskim poborem prądu. Są wygodne, oszczędne i zapewniają efektywne grzanie pomieszczeń o różnym metrażu.

Grzejnik elektryczny konwektorowy ścienny, czy mobilny?

Grzejniki konwektorowe elektryczne są urządzeniami bardzo wydajnymi, sprawdzającymi się w każdych warunkach. W ofercie producenta NOGEN znajdują się grzejniki elektryczne konwektorowe ścienne oraz mobilne. Grzejniki elektryczne z niskim poborem energii przeznaczone są do mieszkań, domów, lokali, hoteli i innych pomieszczeń. Mogą być stosowane jako jedyne lub dodatkowe źródło ciepła, a przenośne grzejniki elektryczne konwektorowe będą skuteczne jako rezerwowy sposób na dogrzanie pomieszczeń w chłodniejsze dni, gdy centralne ogrzewanie przestaje być wydajne. Nie można także zapomnieć o fakcie, że zarówno grzejnik elektryczny konwektorowy ścienny, jak i mobilny wspiera ekologię, przyczyniając się do znacznego zaoszczędzenia kosztów ogrzewania.  Tym samym odznacza się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

elektryczny grzejnik konwektorowy biały
energooszczędny grzejnik konwektorowy czarny

Konwektory elektryczne – zalety i cechy

Elektryczne grzejniki konwektorowe nie tylko dobrze grzeją…

…Bo gdyby tylko o to chodziło, to właściwie w tych słowach można byłoby zamknąć temat produktów. Jednak to cecha każdego systemu ogrzewania. Natomiast zaletami wyróżniającymi konwektory elektryczne energooszczędne spośród innych rozwiązań grzewczych, są ich wydajność oraz opłacalność.

Grzejnik elektryczny z niskim poborem energii to sposób, by ZNACZĄCO obniżyć rachunki za ogrzewanie. Konwektorowe grzejniki elektryczne wykorzystują nowoczesną technologię, zapewniającą maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach. Grzejnik elektryczny konwektorowy składa się z elementu grzewczego – czyli radiatora, osłon bocznych, dolnych i górnych oraz programatora sterującego pracą urządzenia. Metoda wewnętrznego rozgrzewania przez zespół grzałek umieszczonych w radiatorze sprawia, że grzejnik konwektorowy elektryczny jest ogrzewany od środka, a energia cieplna przekazywana jest na zewnątrz elementu grzejnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu grzejnik elektryczny konwektorowy osiąga wysoką wydajność przy niskim zużyciu prądu. Na szczególną uwagę zasługuje również atrakcyjna cena produktu w porównaniu do innych form ogrzewania, np. kotłów węglowych.

MOCNA STRONA NASZYCH ELEKTRYCZNYCH GRZEJNIKÓW KONWEKTOROWYCH

Elektryczny system grzewczy NOGEN nie wymaga konserwacji i działa bezobsługowo, jest łatwy w montażu i demontażu (np.przy przemeblowaniu). Wielkim atutem systemu NOGEN jest łatwość i niezależność regulacji temperatur w różnych pomieszczeniach. Grzejnik konwektorowy NOGEN dokonuje pomiaru temperatury pomieszczenia, w jakim jest zainstalowany i w razie potrzeby podnosi ją do wartości, na jaką zostanie zaprogramowany.

Podłączenie do instalacji elektrycznej jest bardzo proste, ponieważ grzejniki NOGEN wyposażone są w przewody zasilające zakończone wtyczką sieciową. Różnorodność grzejników NOGEN sprawia, że w łatwy sposób możemy dobrać odpowiedni grzejnik do danego pomieszczenia. Grzejniki konwektorowe NOGEN można stosować praktycznie w każdego rodzaju pomieszczeniach – mieszkalnych, biurowych, handlowych, usługowych.

elektryczne grzejniki konwektorowe

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE NOGEN – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy grzejniki elektryczne Nogen są bezpieczne w użytkowaniu?

Tak, grzejniki elektryczne Nogen są bezpieczne. Posiadają szereg udogodnień zmniejszających ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń. Specjalna powłoka chroni przed przegrzaniem lub poparzeniem, a nowoczesny system zabezpiecza sieć elektryczną przed przeciążeniami.

Na ile lat udzielana jest gwarancja na grzejniki elektryczne Nogen?

W przypadku grzejników elektrycznych Nogen istnieją dwie możliwości uzyskania gwarancji na konstrukcję i elektronikę znajdującą się wewnątrz – na 3 lata (standardowo) oraz z dopłatą na 10 lat. Podczas zakupu należy wybrać preferowany okres gwarancji, aby zobaczyć ostateczny koszt produktu.

Czy grzejniki elektryczne Nogen posiadają wentylator?

Grzejniki elektryczne Nogen opierają swoje działanie na zjawisku konwekcji i nie ma potrzeby instalowania w nich wentylatora. Dzięki temu są ciche podczas pracy i zużywają mniej energii elektrycznej, gdyż wentylator stanowiłby dodatkowe źródło poboru prądu.

Czy grzejnik elektryczny Nogen podłącza się do zwykłego gniazda 230V?

Tak, grzejniki konwektorowe Nogen podłącza się do zwykłego gniazda 230V podobnie, jak inne sprzęty elektroniczne przeznaczone do użytku domowego.

Czy grzejniki elektryczne można zostawić włączone na czas nieobecności w domu?

Nasze grzejniki elektryczne można zastawić włączone nawet podczas długich wyjazdów, gdyż nie stwarzają zagrożenia pożarem, wybuchem czy zaczadzeniem. Nie trzeba się także martwić o ryzyko zalania mieszkania z powodu nieszczelnej instalacji centralnego ogrzewania.

Czy przesyłka jest płatna?

Koszt wysłania konwektorowego grzejnika elektrycznego Nogen jest wliczony w cenę zakupu, co oznacza, że klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Trzeba natomiast opłacić przesyłkę w przypadku zwrotu towaru.

Czy można dokonać zakupu na raty?

Tak, istnieje możliwość zakupu grzejnika Nogen na raty w ramach oferty Alior Bank. Warunki otrzymania finansowania się elastyczne i można je dostosować, korzystając z kalkulatora online.

Czy grzejniki elektryczne Nogen wymagają konserwacji?

Grzejniki Nogen nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Raz w roku rekomenduje się czyścić urządzenia z kurzu, który zalega wewnątrz. W tym celu wystarczy przyłożyć odkurzacz od dołu grzejnika i wciągnąć brud. Nie są potrzebne żadne środki czystości, co pozwala zaoszczędzić.

Czy jeden grzejnik ogrzeje mi całe mieszkanie?

W sklepie Nogen można kupić grzejniki o maksymalnej powierzchni ogrzewania wynoszącej 30 m2 lub 40 m2. Jednak ich zasięg jest ograniczony do jednego pomieszczenia. W przypadku mieszkań rekomenduje się instalację co najmniej dwóch grzejników, aby ogrzewanie było efektywne.

Z czego zrobiony jest grzejnik?

Każdy nasz grzejnik elektryczny posiada radiator, czyli element grzewczy składający się z czterech grzałek wykonanych z materiału odpornego na wysokie temperatury. Cała konstrukcja zamknięta jest w obudowie składającej się w 99% z aluminium, dzięki czemu doskonale przewodzi ciepło.

Ile waży jeden grzejnik elektryczny Nogen?

Konwektory firmy Nogen cechuje niska masa. Waga urządzenia różni się w zależności od modelu, jednak zasadniczo nie przekracza ośmiu kilogramów, co przekłada się na maksymalną poręczność oraz wygodę.

+48 512 333 633