Elektryczny grzejnik konwektorowy 600W
dla pomieszczeń do 12m2/30m3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

0
kWh
szacunkowe miesięczne zużycie energii
dla pomieszczenia: 12 m² 30 m³ W nowym budynku, utrzymując stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia 20°C., przy średniej temperaturze na zewnątrz w okresie grzewczym: -2°C.
0
szacunkowy miesięczny koszt energii
przy stawce 1,00 zł/kWh

NOGEN 2806 to grzejnik elektryczny 600W przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 12m2/30m3. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzi się w gabinetach, przedpokojach, korytarzach, przedsionkach lub mniejszych pokojach. Tym samym stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wsparcia dla centralnego systemu ogrzewania lub szukają funkcjonalnego sposobu na ogrzanie niezależnych pomieszczeń, np. w domkach letniskowych. Grzejnik elektryczny 600W dostępny jest w dwóch wersjach montażowych – do powieszenia oraz ze stopkami, dzięki czemu bez problemu można go dopasować do swoich potrzeb.

Grzejnik elektryczny 600W bez problemu zmieści się w każdym pokoju, ponieważ waży 6 kg, a jego wysokość wynosi 28,5 cm! Mimo to charakteryzuje się mocą grzewczą na wysokim poziomie – poradzi sobie z dostarczeniem ciepła do pomieszczeń o powierzchni 12m2 oraz kubaturze nie przekraczającej 30m3. Nasz grzejnik konwektorowy wyróżnia nowoczesna technologia. Wyposażony jest w programator umożliwiający sterowanie pracą urządzenia według swoich potrzeb, co pozwala na ustawienie różnych poziomów temperatur na każdy dzień tygodnia. Ponadto posiada dwa czujniki temperatury – przewodowy oraz bezprzewodowy, które automatycznie regulują temperaturę w pomieszczeniu do wybranego poziomu, ograniczając niepotrzebne straty ciepła.Co warto wiedzieć o grzejnikach elektrycznych NOGEN?

Produkty NOGEN przeważają nad konkurencją pod względem bezpieczeństwa. Wprowadziliśmy system chroniący grzejnik przed przegrzaniem, który uruchamia się podczas ryzykownych sytuacji, takich jak np. przykrycie urządzenia ręcznikiem. Wbrew pozorom to właśnie takie niepozorne wydarzenia są najczęściej przyczyną pożarów! Dodatkowo nasze grzejniki zostały wyposażone w tzw. „miękki start”. Oznacza to, że uruchamiają się stopniowo, do osiągnięcia pełnej mocy w celu uniknięcia przeciążeń sieci elektrycznej. Urządzenia konwektorowe wiążą się także z szeregiem korzyści dla Twoich domowników. Dostęp do grzejnika został ograniczony kodem PIN, dzięki czemu nie ma ryzyka, że małe dzieci lub osoby starsze nieświadomie przeprogramują grzejnik. Ponadto jego obudowa nie nagrzewa się, co samo w sobie stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa.

W trosce o środowisko

Mówiąc o grzejnikach konwektorowych o mocy 600W, nie można pominąć ich wpływu na środowisko. Urządzenia NOGEN są ekologiczne, ponieważ podczas pracy nie generują spalin czy innych szkodliwych substancji, pośrednio wpływając na zmniejszenie poziomu smogu. Ponadto w dłuższej perspektywie generują znaczne oszczędności – dzięki sposobowi funkcjonowania opartemu na maksymalnym wykorzystaniu energii elektrycznej są idealną alternatywą dla tradycyjnych form ogrzewania, takich jak kotły węglowe czy instalacje gazowe.

Sprawdź pozostałe grzejniki elektryczne konwektorowe

+48 512 333 633