Elektryczny grzejnik konwektorowy 1500W
dla pomieszczeń do 30m2/75m3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

0
kWh
szacunkowe miesięczne zużycie energii
dla pomieszczenia: 30 m² 75 m³ W nowym budynku, utrzymując stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia 20²C., przy średniej temperaturze na zewnątrz w okresie grzewczym: -2°C.
0
szacunkowy miesięczny koszt energii
przy stawce 1,00 zł/kWh

NOGEN 4815 to grzejnik elektryczny 1500W przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 30m2/75m3, który świetnie sprawdzi się w kawalerkach, dużych pomieszczeniach i salonach. Tym samym grzejnik konwektorowy 1500W stanowi ciekawe rozwiązanie dla lokali usługowych, takich jak salony kosmetyczne, gabinety medyczne czy rehabilitacyjne, gdzie komfort cieplny klienta czy pacjenta jest bardzo istotny. Systemy ogrzewania NOGEN wyróżnia nie tylko wysoka jakość i korzystna cena, ale także szereg innych korzyści. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać grzejnik elektryczny 1500W.

Nasze produkty są nawet trzykrotnie bardziej wydajne niż inne grzejniki elektryczne. Jak to możliwe? Grzejnik konwektorowy 1500W opiera swoje działanie na zasadzie maksymalnego wykorzystania energii elektrycznej, co w dłuższej perspektywie pozwala zmniejszyć rachunki za prąd. Ponadto wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów eksploatacyjnych, ponieważ w odróżnieniu od tradycyjnych form ogrzewania nie wymaga częstych przeglądów, których cena może zwalić z nóg. Przegląd grzejników NOGEN wystarczy zrobić raz na 5 lat, natomiast instalacji gazowej co roku!

Skuteczne ogrzewanie, niskie koszty

Jak wygląda cena instalacji grzejników konwektorowych? Można śmiało stwierdzić, że ich montaż jest bez kosztowy i wymaga tylko wkładu pracy własnej. Grzejnik elektryczny ścienny 1500W wystarczy zamocować za pomocą uchwytów oraz kołków rozporowych dostarczonych w opakowaniu razem z produktem. Istnieje również przenośna wersja urządzenia ze stopkami, równie łatwa w instalacji. Do Ciebie należy wybór, który wariant wybierzesz – grzejnik elektryczny ścienny 1500W czy mobilny grzejnik elektryczny 1500W.

Grzejnik elektryczny 1500W to technologia grzewcza na bardzo wysokim poziomie. Urządzeniem można sterować za pomocą programatora, który umożliwia ustawienie temperatury od 0°C do 30°C w zależności od potrzeb. Ponadto każdy grzejnik posiada dwa typy czujników temperatury – przewodowy o długości 7 metrów zakończony wtykiem cinch oraz bezprzewodowy oparty na komunikacji RFM. Dzięki temu rozwiązaniu NOGEN automatycznie reaguje na zmianę temperatury w pomieszczeniu, nie doprowadzając do jego wychłodzenia i minimalizując straty ciepła.

Bezpieczeństwo

Grzejnik konwektorowy 1500W ma również szereg zalet związanych z bezpieczeństwem. Wyposażony jest w bezpiecznik termiczny chroniący urządzenie przed przegrzaniem, dlatego bez obaw można pozostawić system włączony np. na czas wyjazdu bez ryzyka powstania zwarcia. Dodatkowo dostęp programatora grzejnika można zabezpieczyć kodem PIN, co z pewnością docenią rodzice małych dzieci, mogących nieświadomie przeprogramować grzejnik. To także rozwiązanie stworzone z myślą o właścicielach mieszkań na wynajem, którzy dzięki systemowi NOGEN będą mieć pełną kontrolę nad zużyciem energii elektrycznej.

Sprawdź pozostałe grzejniki elektryczne konwektorowe

+48 512 333 633