Elektryczny grzejnik konwektorowy 1000W NOGEN dla pomieszczeń do 20m2/50m3


Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zadzwoń: + 48 506 633 455


Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

NOGEN 2810 to grzejnik elektryczny 1000W przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 20m2/50m3. Z racji niewielkiej wysokości (28,5 cm) używany jest najczęściej w sypialniach, mniejszych pokojach czy nawet przedpokojach. Grzejnik konwektorowy 1000W nie zajmuje dużo miejsca, dlatego świetnie radzi sobie w nietypowych aranżacjach pomieszczeń. Tym samym stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą nadmiernie eksponować urządzenia grzewczego. Dodatkową zaletę produktu stanowi jego atrakcyjna cena w porównaniu do alternatywnych form ogrzewania, np. kotłów węglowych.

Grzejnik elektryczny 1000W cechuje niezwykła wydajność, ponieważ nagrzewa pomieszczenie nawet trzykrotnie szybciej niż tradycyjne grzejniki konwektorowe o tej samej mocy. Ponadto posiada programator, który umożliwia precyzyjne sterowanie urządzeniem, w tym personalizację poziomu temperatury. Dzięki temu rozwiązaniu ustawisz nawet 10 różnych temperatur na każdy dzień tygodnia! Grzejnik konwektorowy 1000W może pracować w trybie manualnym lub automatycznym – wszystko z myślą o Twoich potrzebach. Seria NOGEN 2810 to także perspektywa wygenerowania znacznych oszczędności. Grzejnik elektryczny 1000W ma wbudowany licznik zużycia prądu oraz kalkulator zużycia energii, który na bieżąco wyświetla aktualny stan rachunków za prąd na wyświetlaczu.

Poznaj korzyści wynikające z posiadania grzejnika elektrycznego

Grzejnik elektryczny 1000W zapewnia również wiele korzyści pod względem bezpieczeństwa. Dostęp do programatora urządzenia można ograniczyć kodem PIN, dlatego świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach zamieszkiwanych przez małe dzieci lub osoby starsze, mogące nieświadomie zrobić sobie krzywdę. Ponadto grzejnik jest wyposażony w bezpiecznik termiczny chroniący go przed przegrzaniem, więc nie wiąże się z ryzykiem wybuchu pożaru czy zaczadzenia. NOGEN to atrakcyjna cena i wysoka jakość, dlatego dajemy aż 3 lata gwarancji na urządzenie z możliwością wydłużenia do nawet 6 lat.

Skuteczność, styl, elegancja

Na szczególną uwagę zasługuje również ciekawy design naszych urządzeń, który nada charakteru każdemu wnętrzu. Grzejnik konwektorowy 1000W znajdziemy w następujących wariantach kolorystycznych: białym RAL 9010 oraz grafitowym RAL 7021. Grzejnik elektryczny 1000W jest dostępny w dwóch wersjach: do powieszenia oraz mobilnej ze stopkami. Model przenośny to skuteczny sposób na dogrzanie pomieszczeń, zwłaszcza gdy spada wydajność centralnego ogrzewania, np. w chłodniejsze dni. W obydwu przypadkach cena instalacji grzejnika wypada bardzo korzystnie, ponieważ nie wymagają ingerencji w sieć elektryczną lub strukturę budynku.

+ 48 506 633 455