Elektryczny grzejnik konwektorowy 2000W
dla pomieszczeń do 40m2/100m3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

0
kWh
szacunkowe miesięczne zużycie energii
dla pomieszczenia: - 40 m² - 100 m³ W nowym budynku, utrzymując stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia 20°C., przy średniej temperaturze na zewnątrz w okresie grzewczym: -2°C.
0
szacunkowy miesięczny koszt energii
przy stawce 1,00 zł/kWh

NOGEN 4820 to grzejnik elektryczny 2000W, przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40m2/100m3. Idealnie nadaje się do dużych pokoi takich jak salon, a także lokali usługowych, gdzie oprócz sporej powierzchni pomieszczeń mamy do czynienia z częstą rotacją i wymianą powietrza (poprzez wysoką częstotliwość wejść i wyjść do lokalu). Nasz produkt wyróżnia wysoka jakość oraz dobra cena, dlatego świetnie sprawdza się w roli centralnego systemu ogrzewania.

Planujesz wybrać NOGEN jako główne źródło ciepła? To właśnie grzejnik konwektorowy 2000W powinien pełnić funkcję podstawowego urządzenia, ponieważ ma największą moc spośród produktów dostępnych w naszym sklepie i zapewni odpowiednią temperaturę nawet w najbardziej wymagających pomieszczeniach. Jeśli zależy Ci na dodatkowej możliwości dogrzania domu, np. podczas wyjątkowo chłodnych dni, możesz pomyśleć o zakupie grzejników o mocy od 600 do 1000W w wariancie mobilnym.


Grzejnik 2000W do każdego pomieszczenia

Grzejnik elektryczny konwektorowy 2000W został stworzony do pomieszczeń o powierzchni 40m2 i kubaturze nie większej niż 100m3, dlatego różni się wymiarami od pozostałych modeli. Waga wersji 4820 wynosi 7,8 kg, natomiast wysokość 485 mm. Uniwersalna kolorystyka produktu pasuje niemal do każdej aranżacji wnętrza – dostępne są dwie wersje urządzenia, czyli biała oraz grafitowa. Dzięki minimalistycznemu charakterowi grzejnik NOGEN stanowi ciekawy dodatek do wielu stylów wnętrzarskich, choć najlepiej będzie wyglądał w otoczeniu mebli w prostym stylu, np. skandynawskim.

Grzejnik elektryczny 2000W – Korzyści

Grzejnik elektryczny 2000W to jednak nie tylko designerski wygląd, ale przede wszystkim wydajność.  Za sprawą nowoczesnej technologii NOGEN jest nawet trzykrotnie bardziej efektywny od dostępnych na rynku grzejników konwektorowych. Zapewnia niskie zużycie energii, a przy tym nie produkuje szkodliwych substancji, pośrednio przyczyniając się do ochrony środowiska. Co więcej, grzejnik elektryczny konwektorowy 230V 2000W pozwala na wygenerowanie znacznych oszczędności w dłuższej perspektywie użytkowania. Wszystko dzięki wbudowanemu licznikowi i kalkulatorowi zużycia energii elektrycznej, które pozwalają na bieżąco monitorować stan rachunków za prąd.

Grzejnik elektryczny konwektorowy 2000W to również niska cena instalacji, ponieważ nie wymaga  pomocy fachowców. Nasze urządzenia z łatwością zamontujesz sam – wszystkie potrzebne elementy, takie jak uchwyty czy kołki rozporowe znajdziesz w opakowaniu razem z produktem. Do wyboru wersję do powieszenia oraz mobilną ze stopkami. Bez względu na to, jaką wybierzesz, ich montaż jest niezwykle prosty i nie wymaga ingerowania w sieć elektryczną czy strukturę budynku.

Sprawdź pozostałe grzejniki elektryczne konwektorowe

+48 512 333 633