Oszczędności

ZMINIMALIZOWANIE STRAT ENERGII

System NOGEN funkcjonuje na zasadzie maksymalnego wykorzystywania pobieranej energii elektrycznej i przetwarzania jej na energię cieplną.
Jest dużo bardziej wydajny, niż tradycyjne grzejniki elektryczne.
Znaczne oszczędności przynosi również wykorzystanie tańszej energii elektrycznej oferowanej w strefie nocnej taryfy G12. Kolejna korzyść to brak dodatkowych kosztów eksploatacyjnych np. koszt przeglądów instalacji (przegląd instalacji gazowej musi odbywać się, co roku, zaś elektrycznej, co 5 lat), wywóz pozostałości po spalaniu paliw stałych, a także brak wkładu własnej pracy (często nieuwzględnianej w kalkulacjach). Montaż sytemu NOGEN jest również bez kosztowy – grzejniki montowane są bezpośrednio do ściany za pomocą uchwytów i kołków rozporowych, które są dostarczane wraz z grzejnikiem. Udzielamy trzy lata gwarancji na konstrukcję oraz elektronikę znajdującą się wewnątrz grzejnika.

TAŃSZE OGRZEWANIE

Zastosowanie grzejników NOGEN w roli systemu centralnego ogrzewania jest niezwykle efektywną formą oszczędzania pieniędzy.
Elektryczny system ogrzewania NOGEN jest jednym z najtańszych w zakupie.
Instalacja grzejników nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych.
Nie ma potrzeby budowania dodatkowych elementów budynku, np. kotłowni czy też instalacji kominowo – nawiewowej.
System NOGEN daje możliwość łatwej rozbudowy i dostosowywania systemu ogrzewania w przypadku jakichkolwiek zmian (np. rozbudowa domu zwiększająca znacząco zapotrzebowanie na ciepło).
Zaawansowana automatyka sterowania pracą systemu grzewczego NOGEN generuje znaczne korzyści.

    

Zestawienie kosztów instalacyjnych oraz eksploatacyjnych systemów grzewczych w PLN

OSZCZĘDNOŚĆ W SKALI ROKU*

2200
PLN
1000
J
6000
kWh
+48 512 333 633