Grzejnik elektryczny do biura – czy to się sprawdzi?

Wybierając grzejnik elektryczny do biura, trzeba uwzględnić kilka ważnych aspektów ważnych z perspektywy finansów, funkcjonalności czy estetyki. Jaki urządzenie sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniach pracowniczych? Czy ogrzewanie elektryczne biura rzeczywiście się opłaca? Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście.

Skuteczne ogrzewanie w miejscu pracy

Ogrzewanie biura wymaga wzięcia pod uwagę wielu różnych czynników: ekonomicznych, funkcjonalnych oraz wizualnych. Powinno dostarczać odpowiednią ilość ciepła, być tanie w eksploatacji, a przy tym prezentować się efektownie. Idealny grzejnik elektryczny do biura w chłodne dni zapewnia komfortowe warunki pracy, zaś w okresie wiosenno-letnim uatrakcyjnia przestrzeń swoim wyglądem. Takie właśnie są produkty NOGEN. Nasz grzejnik elektryczny do biura został wyposażony w innowacyjną technologię, wprost stworzoną na miarę potrzeb pomieszczeń pracowniczych. Posiada programator, dzięki któremu można elastycznie ustawiać poziom temperatury oraz zabezpieczenie kodem PIN – mając własną firmę, możesz zatem kontrolować ogrzewanie biura, uniknąć niepotrzebnych strat energii i zaoszczędzić. Jeśli zdecydujesz się na grzejniki elektryczne NOGEN, istnieje możliwość obniżenia rachunków także na wiele innych sposobów. Jak zmniejszyć koszty ogrzewania w biurze dzięki naszym urządzeniom? Przedstawiamy praktyczne wskazówki.

Jak zmniejszyć koszy ogrzewania w biurze?

Jeśli chcesz wprowadzić ogrzewanie w miejscu pracy, a przy tym zaoszczędzić, postaw na NOGEN. Nasze urządzenia maksymalnie wykorzystują pobieraną energię elektryczną i nawet trzykrotnie bardziej wydajne od tradycyjnych grzejników dostępnych na rynku. Do tego ich instalacja jest niemal bezkosztowa – można zamontować je w kilku prostych krokach, nie korzystając z pomocy fachowców. Grzejniki elektryczne do biura NOGEN kupisz w wersji mobilnej lub ze stopkami. Ta przenośna świetnie sprawdzi się jako ogrzewanie biura, w którym często dochodzi do rotacji pracowników czy zmian w rozplanowaniu pomieszczeń. Nasz grzejnik elektryczny do biura posiada także wiele innych zalet ważnych z perspektywy finansów. Ma wbudowany licznik zużycia energii elektrycznej, dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować poziom jej użycia. Co więcej, wyposażyliśmy go w ekran dotykowy oraz kalkulator kosztów – wszystko po to, aby zaoferować naszym klientom możliwość wygenerowania znacznych oszczędności w swoim biurze. Jako że w ofercie posiadamy wiele grzejników elektrycznych o różnej mocy, przygotowaliśmy artykuł z praktycznymi poradami dotyczącymi wyboru odpowiedniego modelu grzejnika dla siebie.

ogrzewanie biura

Ogrzewanie biura a funkcjonalność

Wybierając grzejniki elektryczne do biura, musimy wziąć pod uwagę nie tylko aspekty ekonomiczne, ale również funkcjonalność, w tym odpowiednie rozmieszczenie systemu grzewczego. Niemniej warto wiedzieć, że optymalne usytuowanie urządzeń pozwoli zmniejszyć rachunki za prąd. Jak zatem zainstalować grzejniki w przestrzeni biurowej, aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie i wygenerowały oszczędności? Zaleca się umieścić je bokiem do ściany, natomiast nie na wprost okna lub drzwi, ponieważ może to doprowadzić do niepotrzebnych strat ciepła. Jeśli zastanawiasz się, jaki grzejnik do biura wybrać, musisz także zwrócić uwagę na jego moc – źle dopasowana może obniżyć efektywność urządzenia. Podczas wybierania optymalnych parametrów systemu ogrzewania powinno się uwzględnić także szereg innych czynników, takich jak powierzchnia lokalu, jego wysokość czy kubatura. Z myślą o potrzebach naszych klientów, którzy chcą wprowadzić ogrzewanie elektryczne do miejsca pracy, przygotowaliśmy przykładowe rozmieszczenie grzejników NOGEN w lokalach usługowych, wraz z szacunkowym kosztem ich pracy w okresie grzewczym.

Grzejniki NOGEN – estetyczne biuro

Jeśli planujesz zainstalować ogrzewanie w miejscu pracy, na pewno masz świadomość, jak ważna jest jego estetyka. My także to wiemy, dlatego grzejniki NOGEN są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – grafitowej oraz białej. Na indywidualne zamówienie wykonujemy również nadruk wybranej grafiki na obudowę urządzenia, możesz więc umieścić na nim logo swojej firmy. Więcej o personalizacji wyglądu naszych grzejników przeczytasz tutaj.